Pozývame Vás na kurz Základy Autopatie I. v Nitre v sobotu 9. 3. 2019 od 9.- 17. h a na kurz Autopatia II. v nedeľu 10. 3. 2019

Lektor kurzu: Mgr. Jiří Čehovský  z Prahy, homeopat a objaviteľ autopatie, autor kníh o autopatii. 

Miesto konania: Agroinštitút Nitra, Akademická 4, 949 01 Nitra - prízemie vpravo, miestnosť STUDIO
Parkovanie je možné priamo pri budove zdarma, prípadne v OC Centro.  

Cena kurzu je 32 €/deň, ak sa prihlásite do 20.2.2019. Potom je cena 39 €/deň. 

Organizačné zabezpečenie: Ing. Alena Paľová - ANTRE SK, palova@antre.sk, +421 905 562 910 

Už po absolvovaní kurzu I. získate znalosti, ktoré môžete ihneď uplatniť pri liečbe a zlepšovaní vlastného zdravia.  

Autopatia sa používa pri liečení dlhodobých chronických ťažkostí i akútnych stavov a pôsobí prostredníctvom stimulácie vitálnej sily, prány. Kurz Autopatia I. vám umožní prácu na sebe a s blízkymi ľuďmi, či praktikovanie autopatie v liečiteľskej praxi. Všetko o autopatii sa dozviete na stránkach https://www.autopatie.cz/o-autopatii/

Už po absolvovaní kurzu I. získate znalosti, ktoré môžete ihneď uplatniť pri liečbe. Nasledujúce kurzy II. a III. sú určené na prehĺbenie vedomostí a získanie potrebných skúseností pre riešenie aj ťažších prípadov. Po absolvovaní kurzu I., II., III. a dvoch praktických seminároch môžete získať certifikát a stať sa autopatickým poradcom. Viac o ďalších možnostiach vzdelávania v autopatickej metóde liečby sa dozviete tu https://www.autopatie.cz/kurzy-autopatie/

Učebnicu kurzu Autopatická svépomoc, či Autopatickú nádobku pre jednoduchú domácu prípravu preparátu si budete môcť zakúpiť na mieste. Autopatická nádobka bude na kurze k dispozícii s jednotnou zľavou 15 % (už od 1 ks) za cenu 23 €.

Autopatia I. základy

Obsah kurzu Autopatia I.

  1. Základy techniky autopatie pri liečení chronických, dlhodobých problémov tela a mysle. Pravidlá súvisiace s používaním autopatického preparátu.
  2. Samostatná domáca príprava autopatického preparátu z vlastnej telesnej alebo pránickej informácie liečenej osoby.
  3. Analýza vyliečených prípadov pred tým "nevyliečiteľných" dlhodobých chronických problémov (napr. ekzémov, migrén, ulcerózna kolitída ad.), postupy liečby.
  4. Stanovenie troch parametrov autopatického pôsobenia.
  5. Akútne stavy.
  6. Autopatická detoxikácia. Príprava autopatického preparátu z čakier.
  7. Ako pracovať s knihami o metóde, s učebnicami kurzu.
  8. Filozofické a historické základy metódy, ktorej korene siahajú k indickým Upanišadám a objavujú sa v histórii európskej homeopatie. Autopatia ako metóda práce s jemnými energiami, spájajúcimi nás s Univerzom.
  9. Otázky a odpovede.

Termín: 9. 3. 2019 (sobota), 9 - 17 h (prezentácia od 8:30, obedňajšia prestávka 13 - 14 h)

Prednáša: Mgr. Jiří Čehovský

Miesto konania: Agroinštitút Nitra, Akademická 4, 949 01 Nitra

Účastnícky poplatok: 32 €, ak sa prihlásite a uhradíte kurz do 20.2.2019. Po tomto termíne je cena 39 €.

Autopatia II. pre mierne pokročilých

Obsah kurzu Autopatia - kurz II.

Druhá časť trojdielneho cyklu kurzov autopatie.

Bude o tom, ako používať autopatiu i u ľudí so závažnými problémami. Budeme sa zaoberať rozbormi ďalších prípadov odstraňovania chronických disharmónií, pôvodne považovaných za nevyliečiteľné. Budeme analyzovať rad prípadov, zachytených na videu. Budeme hovoriť o jemných detailoch autopatického procesu, o jeho metodike. O vplyvoch brzdiacich liečbu a ich odstraňovanie. O rôznych stratégiách ovplyvňovania vitálnej sily, prány, vhodných pre určité typy chorôb. O pravidelne opakovanom podávaní či o metóde jediného podania na dlhú dobu. Kedy ktorý spôsob použiť. Ako poznať, kedy je možné podávanie preparátu celkom zastaviť. O rôznych technikách domácej prípravy autopatického preparátu a o tom, kedy ktorej dať prednosť. Bude čas na zodpovedanie či diskutovanie otázok, ktoré vás napadli v priebehu používania autopatie. Bude tu priestor pre vaše osobné skúsenosti, pokiaľ sa o ne budete chcieť podeliť s ostatnými. 

Termín: 10. 3. 2019 (nedeľa), 9 - 17 h (prezentácia od 8:30, obedňajšia prestávka 13 - 14 h)

Prednáša: Mgr. Jiří Čehovský

Miesto konania: Agroinštitút Nitra, Akademická 4, 949 01 Nitra - prízemie vpravo, miestnosť STUDIO

Účastnícky poplatok: 32 €.

Organizačné informácie

Miesto konania kurzu: Agroinštitút Nitra, Akademická 4, Nitra
prízemie vpravo poslucháreň "STUDIO"
Prezentácia účastníkov o 8:30 h

Účastnícky poplatok

Prihláška na kurz: uskutočníte pomocou nižšie uvedeného formulára a následne ho môžete uhradiť. 

Účastníkom kurzu sa stávate uhradením 32 € poplatku na účet organizátora ANTRE SK: Tatrabanka 2625761386/1100, IBAN: SK9811000000002625761386
variabilní symbol kurz I.: 0903 
variabilní symbol kurz II.: 1003
variabilní symbol kurz I. aj kurz II.: 091003

konštantný symbol: 0308. Do správy pre príjemcu určite uveďte svoje meno  

Platbu môžete uskutočniť bankovým príkazom na úhradu, poštovou poukážkou na účet alebo priamo vkladom v Tatrabanke.

Cena 32 Eur/deň platí len pri prihlásení do 20. 2. 2019 a následnom uhradení poplatku. Po tomto termíne stojí kurz i pri bezhotovostnom prevode 39 Eur, rovnako ako pri platbe v hotovosti na mieste kurzu.  Potvrdenie o prijatej platbe nebudeme zasielať. Ale 3 až 5 dní pred kurzom vás budeme telefonicky alebo mailom kontaktovať, pripomenieme vám termín kurzu :-), preto uveďte prosím v prihláške email a telefón.

Ďalšie informácie

Prineste si so sebou poznámkový blok, písacie potreby a občerstvenie. Káva a voda bude k dispozícii počas celého dňa. Obed si môžete zabezpečiť v reštaurácii alebo v blízkom okolí v obchodnom centre CENTRO. V prípade, že potrebujete ubytovanie deň pred kurzom, Hotel Agroinštitút poskytuje ubytovanie. Pokúsime sa pre účastníkov vybaviť zvýhodnené ceny za ubytovanie.

Autopatická nádobka a knihy o Autopatii

Na kurze si budete môcť zakúpiť Autopatickú nádobku so zľavou 15 % a tiež vzdelávacie knihy o Autopatii a ďalšie zaujímavé knihy z vydavateľstva Alternativa
bez poštovného. V prípade, že budete mať záujem o kúpu väčšieho množstva Autopatických nádobiek, prípadne kníh, napíšte nám do poznámky nezáväzne, čo budete chcieť a približne aké množstvo, aby sme mali dosť pre každého.
Orientčné ceny nájdete na https://obchod.alternativa.cz/autopatie/

Takto vyzerá autopatická nádobka, v ktorej si ľahko dokážete pripraviť svoj vlastný autopatický preparát vo svojej kúpeľni. Viac o tejto "zázračnej" špeciálne vyrobenej nádobke a o tom ako ju používať sa dozviete na kurze. Cena na kurze bude 23 €.

Výborná príručka s popisom ako na to. Učebnica kurzu. Kniha bude k dispozícii na kurze.

Cena: 9,70 €

Ceny sú približné, budeme ich aktualizovať podľa aktuálneho kurzu CZK 9.3.2019.

Základná učebnica a príručka Autopatie. Obsahuje návody, ale aj popisy prípadov vyliečených ľudí.
Kniha bude k dispozícii na kurze. 

Cena: 8,95 €

Ďalšie možnosti vzdelávania

12.1.2019 Kurz Autopatie I. v Bratislave
13.1.2019 Kurz Autopatie II. v Bratislave
2.2.2019 Konferencia Autopatie v Prahe
9.3.2019 Kurz Autopatie I. v Nitre
10.3.2019 Kurz Autopatie II. v Nitre 


Záväzná prihláška na kurzy Základy Autopatie I. a kurz Autopatie II. v Nitre

Prihlásiť sa môžete na kurz I. alebo len na kurz II. alebo aj na oba kurzy. Zaškrtnite ten, o ktorý máte záujem. Vyplňte, prosím, všetky potrebné údaje aj vašu adresu, kvôli vystaveniu dokladu o zaplatení. V prípade firmy vyplňte všetky potrebné fakturačné údaje. Pre možnosť skontaktovať sa s vami pred kurzom vyplňte, prosím, email aj telefónne číslo.
Po odoslaní prihlášky sa Vám čo najskôr, max do 5 dní, ozveme späť s aktuálnymi informáciami. Po odoslaní prihlášky môžete kurz uhradiť na uvedený účet. V prípade záujmu o kúpu väčšieho počtu autopatických fľaštičiek či kníh to uveďte v poznámke.