Pozývame Vás na kurz Základy Autopatie I. v Nitre v sobotu 9. 3. 2019 od 9.- 17. h

Lektor kurzu: Mgr. Jiří Čehovský  z Prahy, homeopat a objaviteľ autopatie, autor kníh o autopatii. 

Miesto konania: Agroinštitút Nitra, Akademická 4, 949 01 Nitra - prízemie vpravo, miestnosť STUDIO
Parkovanie je možné priamo pri budove zdarma, prípadne v OC Centro.  

Cena kurzu je 32 €, ak sa prihlásite do 20.2.2019. Potom je cena 39 €. 

Organizačné zabezpečenie: Ing. Alena Paľová - ANTRE SK, palova@antre.sk, +421 905 562 910 

Už po absolvovaní kurzu I. získate znalosti, ktoré môžete ihneď uplatniť pri liečbe a zlepšovaní vlastného zdravia.  

Autopatia sa používa pri liečení dlhodobých chronických ťažkostí i akútnych stavov a pôsobí prostredníctvom stimulácie vitálnej sily, prány. Kurz Autopatia I. vám umožní prácu na sebe a s blízkymi ľuďmi, či praktikovanie autopatie v liečiteľskej praxi. Všetko o autopatii sa dozviete na stránkach https://www.autopatie.cz/o-autopatii/

Už po absolvovaní kurzu I. získate znalosti, ktoré môžete ihneď uplatniť pri liečbe. Nasledujúce kurzy II. a III. sú určené na prehĺbenie vedomostí a získanie potrebných skúseností pre riešenie aj ťažších prípadov. Po absolvovaní kurzu I., II., III. a dvoch praktických seminároch môžete získať certifikát a stať sa autopatickým poradcom. Viac o ďalších možnostiach vzdelávania v autopatickej metóde liečby sa dozviete tu https://www.autopatie.cz/kurzy-autopatie/

Učebnicu kurzu Autopatická svépomoc, či Autopatickú nádobku pre jednoduchú domácu prípravu preparátu si budete môcť zakúpiť na mieste. Autopatická nádobka bude na kurze k dispozícii s jednotnou zľavou 15 % (už od 1 ks) za cenu 23 €.

Obsah kurzu Autopatia I.:

  1. Základy techniky autopatie pri liečení chronických, dlhodobých problémov tela a mysle. Pravidlá súvisiace s používaním autopatického preparátu.
  2. Samostatná domáca príprava autopatického preparátu z vlastnej telesnej alebo pránickej informácie liečenej osoby.
  3. Analýza vyliečených prípadov pred tým "nevyliečiteľných" dlhodobých chronických problémov (napr. ekzémov, migrén, ulcerózna kolitída ad.), postupy liečby.
  4. Stanovenie troch parametrov autopatického pôsobenia.
  5. Akútne stavy.
  6. Autopatická detoxikácia. Príprava autopatického preparátu z čakier.
  7. Ako pracovať s knihami o metóde, s učebnicami kurzu.
  8. Filozofické a historické základy metódy, ktorej korene siahajú k indickým Upanišadám a objavujú sa v histórii európskej homeopatie. Autopatia ako metóda práce s jemnými energiami, spájajúcimi nás s Univerzom.
  9. Otázky a odpovede.

Termín: 9. 3. 2019 (sobota), 9 - 17 h (prezentácia od 8:30, obedňajšia prestávka 13 - 14 h)

Prednáša: Mgr. Jiří Čehovský

Miesto konania: Agroinštitút Nitra, Akademická 4, 949 01 Nitra

Účastnícky poplatok: 32 €, ak sa prihlásite a uhradíte kurz do 20.2.2019. Po tomto termíne je cena 39 €.

Organizačné informácie

Miesto konania kurzu: Agroinštitút Nitra, Akademická 4, Nitra
prízemie vpravo poslucháreň "STUDIO"
Prezentácia účastníkov o 8:30 h

Účastnícky poplatok

Prihláška na kurz: uskutočníte pomocou nižšie uvedeného formulára a následne ho môžete uhradiť. 

Účastníkom kurzu sa stávate uhradením 32 € poplatku na účet organizátora ANTRE SK: Tatrabanka 2625761386/1100, IBAN: SK9811000000002625761386, variabilní symbol: 0903, konštantný symbol: 0308Do správy pre príjemcu určite uveďte svoje meno  
Cena 32 Eur platí len pri prihlásení do 20. 2. 2019 a následnom uhradení poplatku. Po tomto termíne stojí kurz i pri bezhotovostnom prevode 39 Eur, rovnako ako pri platbe v hotovosti na mieste kurzu.  Potvrdenie o prijatej platbe nebudeme zasielať. Ale 3 až 5 dní pred kurzom vás budeme telefonicky alebo mailom kontaktovať, pripomenieme vám termín kurzu :-), preto uveďte prosím v prihláške email a telefón.

Ďalšie informácie

Prineste si so sebou poznámkový blok, písacie potreby a občerstvenie. Káva a voda bude k dispozícii počas celého dňa. Obed si môžete zabezpečiť v reštaurácii alebo v blízkom okolí v obchodnom centre CENTRO. V prípade, že potrebujete ubytovanie deň pred kurzom, Hotel Agroinštitút poskytuje ubytovanie. Pokúsime sa pre účastníkov vybaviť zvýhodnené ceny za ubytovanie.

Autopatická nádobka a knihy o Autopatii

Na kurze si budete môcť zakúpiť Autopatickú nádobku so zľavou 15 % a tiež vzdelávacie knihy o Autopatii a ďalšie zaujímavé knihy z vydavateľstva Alternativa
bez poštovného. V prípade, že budete mať záujem o kúpu väčšieho množstva Autopatických nádobiek, prípadne kníh, napíšte nám do poznámky nezáväzne, čo budete chcieť a približne aké množstvo, aby sme mali dosť pre každého.
Orientčné ceny nájdete na https://obchod.alternativa.cz/autopatie/

Takto vyzerá autopatická nádobka, v ktorej si ľahko dokážete pripraviť svoj vlastný autopatický preparát vo svojej kúpeľni. Viac o tejto "zázračnej" špeciálne vyrobenej nádobke a o tom ako ju používať sa dozviete na kurze. Cena na kurze bude 23 €.

Výborná príručka s popisom ako na to. Učebnica kurzu. Kniha bude k dispozícii na kurze.

Cena: 9,70 €

Základná učebnica a príručka Autopatie. Obsahuje návody, ale aj popisy prípadov vyliečených ľudí.
Kniha bude k dispozícii na kurze. 

Cena: 8,95 €

Ďalšie možnosti vzdelávania

12.1.2019 Kurz Autopatie I. v Bratislave
13.1.2019 Kurz Autopatie II. v Bratislave
2.2.2019 Konferencia Autopatie v Prahe
9.3.2019 Kurz Autopatie I. v Nitre

Záväzná prihláška na kurz Základy Autopatie I. v Nitre

Vyplňte, prosím, všetky potrebné údaje aj vašu adresu, kvôli vystaveniu faktúry. V prípade firmy vyplňte všetky potrebné fakturačné údaje. Pre možnosť skontaktovať sa s vami pred kurzom vyplňte, prosím, email aj telefónne číslo.
Po odoslaní prihlášky sa Vám čo najskôr, max do 5 dní, ozveme späť s aktuálnymi informáciami. Po odoslaní prihlášky môžete kurz uhradiť na uvedený účet. V prípade záujmu o kúpu väčšieho počtu autopatických fľaštičiek či kníh to uveďte v poznámke.